Zippo © Blu Fiyatları

Zippo Blu, Zippo'nun 2007 yılında çıkan yeni çakmak serisidir.Klasik modellerden farkı bütan gazı ile çalışmasıdır.Klasik Zippo modellerin açılışında çıkan ünlü klik sesi bu modelde de mevcut.Türkiye'de 175 liradan fazla fiyata satılan bu çakmak serisini şok fiyatlara size sunuyoruz.Klasik fitilli Zippo'lara göre daha pahalıdır ve bizim sunduğumuz modellerin çoğu Türkiye'de bile bulunmamaktadır.

İncelemek istediğiniz ürünün büyük rakamla yazılmış numarası ile sayfanın altındaki listeden ürünün kendi sayfasını bulunuz.Ürünlerin sayfalarında ürünün büyük ve birden fazla resmini görebilirsiniz.Fiyatlarımız dolar (usd) cinsindendir.

Her zaman en iyi fiyat garantisi.Türkiye'de bulabileceğiniz en düşük orjinal Zippo fiyatları bizde.Dilerseniz ürünün adı ile alışveriş sitelerindeki fiyatlarları karşılaştırabilirsiniz.Hepsiburada, sahibinden, gittigidiyor gibi sitelerin hepsinden daha ucuz fiyat garantisi.Satış sonrası mükemmel destek ve ömür boyu garanti, hepsi bizde.
(süpriz indirimler sayfamızı takip etmeyi unutmayın)

Tüm ürünlerimiz Abd yapımıdır ve Zippo markadır.Zippo ürünlerimiz ömür boyu garantilidir.Garanti dış yüzeyde kullanıma bağlı oluşabilecek çizikleri kapsamaz.

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
Almak istediğiniz ürünü ya da ürünleri belirledikten sonra buraya tıklayarak ya da sağdaki menüden Nasıl Alışveriş yapabilirim bölümüne tıklayarak alışverişle ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Her türlü sipariş ve bilgi için; win95cocugu@yahoo.com adresine mail atabilirsiniz.

Zippo Blu Fiyatları - Detaylı resimler için listeden ürün seçin.
Çakmaklarımızın yanlarında 5.5 tl değerindeki 6 adet Zippo marka çakmak taşı hediye!
1.Zippo Blu dusted chrome 45 usd
2.Zippo Blu ace of spades hpc 59 usd
3.Zippo Blu blu 2 57,5 usd
4.Zipoo Blu candy apple red 53 usd
5.Zippo Blu channeled 58,5 usd
6.Zippo Blu chrome pathway 58,5 usd
7.Zippo Blu chrome tuxedo 52,5 usd
8.Zippo Blu deadman's hand poker vertical chrome 53 usd
9.Zippo Blu entwined 59 usd
10.Zippo Blu gold tuxedo 62,5 usd
11.Zippo Blu golden hologram 64 usd
12.Zippo Blu high polish chrome 59 usd
13.Zippo Blu playboy 66,6 usd
14.Zippo Blu shadow 52,5 usd
15.Zippo Blu vertical chrome 44,8 usd
16.Zippo Blu vertical gold 56 usd
17.Zippo Blu zipped 51,5 usd